شیر کنترل گاز

технические характеристики продукта :
products.sharing
تصویر شیر کنترل گاز مدل SET105
تصویر شیر کنترل گاز مدل SET100N
تصویر شیر کنترل گاز مدل SET105N
در حال بارگیری محصولات...

شیر کنترل گاز در محصولات گازسوز وسیله ای است برای کنترل و تقسیم گاز و رابطی است بین ورودی گاز و مشعل که وظیفه دریافت گاز از ورودی محصول، و تقسیم و انتقال آن به پیلوت و مشعل اصلی را بر عهده دارد و بدون دخالت در فشار گاز، شیر کنترل گاز فقط توزیع گاز را انجام می دهد.

  فیلم خط تولید شیر کنترل گاز

 

این محصول می تواند در کلیه محصولات گازی از جمله سیستم های گرمایش مرکزی، انواع پکیج و آبگرمکن گازی، انواع بخاری بدون دودکش و دودکش دار و اجاق گاز بکار رود و بسته به حجم جریان عبوری گاز اندازه های متفاوتی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت و خرید شیر کنترل گاز با شماره ی 31317760-031 تماس بگیرید.

تقسیم گاز در محصولات گازسوز به وسیله ی شیر کنترل گاز ستاک، با توجه به نوع شیر متفاوت است و این تفاوت با شیوه تقسیم گاز ارتباط دارد. به این صورت که این توزیع می تواند دو بخشی تا چند بخشی باشد یعنی توزیع گاز بین پیلوت و یک مشعل، پیلوت و دو مشعل و... انجام می شود.
این کار با توجه به نوع بخاری مانند بخاری شعله آبی با یک خروجی به سمت مشعل، تا بخاری سرامیکی (بخاری قرمز سوز) که در آن ها از دو تا چند خروجی به خاطر دارا بودن چند سرامیک استفاده شده، متفاوت است.

آزمایشگاه همکار شیر کنترل گاز مرجعی برای سنجش انطباق محصولات و قطعات گازسوز با استاندارد های ملی و بین المللی است که زیر مجموعه سازمان استاندارد کشور بوده و نتایج آزمون ها در این آزمایشگاه معتبر و مورد تایید سازمان استاندارد می باشد. و به دلیل این که فعالیت آزمایشگاه های همکار استاندارد برای انجام آزمون قطعات و محصولات، با توجه به نوع و اندازه آن ها، تابع دسته بندی ویژه ای می باشد کنترل های گازی باید در آزمایشگاه همکار شیر کنترل گاز مورد تست و آزمون قرار گیرند.

reviews.write

reviews.write.description