ترانس جرقه زن شکوه

Product specifications :
Manufacturer: Shokouh Electronic
Sharing
ترانس جرقه شکوه الکترونیک
ترانس جرقه قوی شکوه
ترانس جرقه COF1 و COF2 شکوه
ترانس جرقه دائم شکوه
ترانس جرقه شکوه الکترونیک
در حال بارگیری محصولات...

ترانس جرقه شکوه الکترونیک

ترانس‌های جرقه شکوه الکترونیک، با تولید ولتاژ بالا، جرقه‌ای قدرتمند را برای مشعل‌های شما فراهم می‌کنند و شعله‌ای گرم و مطمئن را به ارمغان می‌آورند. این محصولات در انواع مختلف اتوماتیک، غیر اتوماتیک، دائم، قوی، COF1 و COF2 عرضه می‌شوند و برای انواع مشعل‌های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز، کوره‌ها و دستگاه‌های صنعتی قابل استفاده هستند.

ترانس جرقه با ایجاد ولتاژ بالا، موجب برقراری قوس جرقه بین الکترودهای جرقه می شود. به دلیل ایجاد ولتاژ های بالا، استفاده از کابل مناسب با عایق ولتاژ بالا ضروری است. 

همچنین برای جلوگیری از تداخلات الکترومغناطیسی در سایر لوازم برقی و الکترونیکی، ترانس مجهز به فیلتر EMI/RFI می باشد. و قابلیت افزایش فیلتر در ورودی ترانس وجود دارد. 

این ترانس ها در انواع مدلهای اتوماتیک و غیر اتوماتیک و همچنین مدلهای مختلف به لحاظ شکل و قابلیت نصب و قدرتهای خروجی و جرقه متفاوت تولید می گردند. 

بخاطر مصرف انرژی پایین و تلفات داخلی اندک، این ترانس ها می تواند چندین بار بیشتر از نیاز مشعل جرقه بزند. 

ترانس جرقه دائم

ترانس جرقه دائم قابلیت نصب از کف، بغل و بالا را داراست. این نوع ترانس برای انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز قابل استفاده است. همچنین به دلیل بهینه سازی قدرت جرقه این نوع ترانس برای کاربردهایی که نیاز به جرقه زنی به مدت طولانی وجود دارد، قابل استفاده است. 

ترانس جرقه قوی

ترانس جرقه قوی قابلیت نصب از کف، بغل و بالا را داراست. این نوع ترانس برای انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز، کوره ها و دستگاه های صنعتی قابل استفاده است. 

ترانس جرقه اتوماتیک

ترانس جرقه اتوماتیک قابلیت نصب از کف، بغل و بالا را داراست. این نوع ترانس برای انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز قابل استفاده است. همچنین به دلیل حالت قطع اتوماتیک برای محل هایی که کنترلر وجود ندارد یا قابلیت اعتماد به سیستم کنترل پایین است قابل استفاده است. 

ترانس جرقه COF1 و COF2

ترانس جرقه COF1 و COF2 قابلیت نصب از بالا را داراست. این نوع ترانس برای انواع مشعل های گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز قابل استفاده است. 

دستورات نصب

  1. برای جلوگیری از تداخل الکترومغناطیسی کابل ها باید از نوع مناسب و با ولتاژ بالا انتخاب و از کابل های طویل غیر ضروری اجتناب شود. 
  2. شکاف جرقه باید با ویژگی های فنی اساسی مشعل تنظیم شود. 
  3. کابل های دیگر نباید خیلی نزدیک کابل ترانس باشد. 
  4. به دلیل ولتاژ بالا ترانس را لمس نکنید و همینطور از نزدیک کردن وسایل هادی الکتریسیته به ترانس در هنگام کار ترانس خودداری شود. 
  5. اگر ترانس به الکترود جرقه نزدیک نیست باید سیم های ولتاژ بالای (خروجی) ترانس تا حد امکان از یکدیگر فاصله داشته باشند. 
  6. حتی الامکان از نزدیک شدن هر یک از سیم های ولتاژ بالا به وسایل یا صفخات فلزی خودداری شود. 

انتخاب ترانس جرقه مناسب:

انتخاب ترانس جرقه مناسب به عوامل مختلفی مانند نوع مشعل، نوع سوخت، قدرت جرقه مورد نیاز و شرایط محیطی بستگی دارد. برای انتخاب ترانس جرقه مناسب، می‌توانید با کارشناسان مجرب شرکت فارا تماس بگیرید.

خرید ترانس جرقه شکوه:

برای خرید ترانس جرقه شکوه و سایر محصولات شکوه الکترونیک می‌توانید به وب سایت فارا مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Write your own review

reviews.write.description