Электрическая резьбонарезная Машина

Electric Taping Machine

технические характеристики продукта :
products.sharing
دستگاه قلاویز زن برقی تکفاز و دارای سروو موتور
قلاویززن برقی با قابلیت تنظیم زاویه
قلاویززن برقی با قابلیت روانکاری
Заголовок Файл Размер Версия Технические данные
راهنمای قلاویز زن TAP راهنمای قلاویز زن tap.pdf 1000 KB بهار 1402
در حال بارگیری محصولات...

  فیلم آموزش کار با قلاویززن برقی

 
 

آموزش کار با قلاویززن

  فیلم معرفی قلاویز زن برقی

 
 

معرفی محصول

معرفی قلاویززن برقی

قلاویززن ها عموما به سه دسته برقی، هیدرولیک و بادی تقسیم می شوند. قلاویز زن برقی یکی از محبوب ترین نوع قلاویززن هاست که می تواند به صورت افقی و عمودی روی مواد مختلف استفاده شود. سرعت آن قابل تنظیم و دارای حافظه ی داخلی برای ذخیره ی چند برنامه است.

ویژگی‌ها و کاربردها

روانکاری

سیستم روانکاری خودکار در برخی از مدل های قلاویززن برقی موجود است ، به نحوی که از طریق پاشش همزمان ذرات روغن و باد عملیات روانکاری به همراه پاکسازی براده های آهن و خنک کاری قلاویز را انجام می دهد.

تنظیم زاویه

این محصول از لحاظ با استفاده از این ابزار، کاربر می‌تواند در زاویه دلخواه قلاویزکاری کند. این ویژگی به ویژه برای مواد مختلفی مناسب است.

سروو موتور قدرتمند

قلاویز زن برقی از سروو موتوری با قدرت بالا استفاده می‌کند و قابلیت قلاویزکاری روی مواد مختلفی از جمله آلومینیوم، مس، فولاد، چدن، فولاد ضد زنگ و سایر مواد فلزی را داراست.

افزایش بهره وری و کاهش هزینه

سرعت و دقت بالای قلاویززن برقی ، بهره وری کار را افزایش می دهد و زمان تولید را کاهش می دهد. باعث کاهش شدید هزینه های ابزار مصرفی می شود.

حافظه داخلی

قلاویززن برقی همچنین دارای حافظه داخلی است که به کاربر امکان می‌دهد تا چندین برنامه مختلف را در آن ذخیره و در هر زمان که نیاز داشته باشد به آنها دسترسی داشته باشد.

سهولت در استفاده

صفحه لمسی قلاویززن برقی به زبان انگلیسی و... با رابط کاربری ساده و قابل فهم استفاده از آن را آسان می کند.

تنوع محصول

شما می توانید این محصول را در سایزهای مختلف از M3 تا M48 ، از فروشگاه اینترنتی فارا تهیه کنید.

طریقه نصب:

1. ابتدا با چهار عدد پیچ M10 پایه فلانچ دار دستگاه را به صفحه اصلی پیچ کنید.(در صورتی که میز سوراخکاری نشده باشد مطابق با نقشه زیر سوراخکاری و قلاویز کاری نموده سپس آن را نصب نمایید).

2. مهره تنظیم موقعیت را در ارتفاع مناسب تنظیم کنید .

3. واحد کنترل دستگاه قلاویز زنی را بر روی محور پایه فلانچ دار قرار دهید.

4. درپوش پایه را بر روی محور سفت کنید.

طریقه نصب قلاویززن

جمع بندی

قلاویززن برقی با ویژگی‌های قابل تنظیم مانند سرعت پیشروی و تنظیم زاویه، ابزاری قدرتمند و کارآمد در صنعت است. این ابزار با استفاده از تکنولوژی برقی، عملکرد بهتری نسبت به نسخه‌های هیدرولیک و بادی دارد. با توجه به قابلیت اجرای مواد مختلف و تولید قلاویزهای با سایزهای متنوع، قلاویز زن برقی به عنوان یک ابزار چندکاره و کارآمد در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهتر است قبل از خرید قلاویززن، نیازها و بودجه خود را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که این دستگاه با نیازهای شما همخوانی دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت فارا انواع قلاویززن‌ها را مشاهده و با توجه به نیاز خود، قلاویززن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

reviews.write

reviews.write.description