فرز تیز کن

ENd-Mill Re-Sharpening Machine

технические характеристики продукта :
products.sharing
فرز تیز کن رومیزی
جعبه فیکسچر و کولت فرز تیز کن
سنگ فرز تیز کن
در حال بارگیری محصولات...

  نقد و بررسی فرز تیز کن

 

دستگاه فرز تیز کن نسل جدیدی از دستگاه های ابزار تیز کن یونیورسال هستند و با طراحی خاصی که دارند امکان تیز کردن انواع فرزهای دوپر، سه پر و چهار پر را در کوتاهترین زمان ممکن و در چند مرحله محیا می سازند. دستگاه فرز تیز کن قابلیت تیز کردن زاویه براده برداری و زاویه پشت و جلوی فرز را دارند. این دستگاه دارای یک موتور برقی تکفاز و به صورت رومیزی طراحی شده و قابلیت تعمیر و نگهداری به راحتی وجود دارد.

 فرز تیز کن در سایز های 2 تا 12، 4 تا 20، 12 تا 32 و در دو مدل 9 فیکسچر و 24 فیکسچر ارائه می شود که مدل های 24 فیکسچر دقت و کیفیت بالاتری نسبت به مدل های 9 فیکسچر دارند.داخل جعبه دستگاه یک کیف حاوی تعدادی کولت متناسب با سایز و مدل دستگاه وجود دارد که اپراتور میتواند با انتخاب فیکسچر و کولت مناسب انواع فرز را به راحتی تیز کند.

بر روی دستگاه یک عدد سنگ SDC جهت تیز کردن فرز های تنگستن کارباید (الماس) وجود دارد که می توان در صورت نیاز با خرید و جایگزین کردن با سنگ CBN جهت تیز کردن فرز های HSS و HSS-Co نیز از آن استفاده کرد.

 

 

  فیلم آموزشی فرز تیز کن

 
reviews.write

reviews.write.description

reviews.existingreviews
5 امتیاز
سلام
تقریبا یک ماه پیش این دستگاه رو ازتون خریدم خیلی عالی و خوب هست.
2
0
5 امتیاز
نحوه کار با فرز تیز کن ها مشکل نیست و به راحتی میشه با آنها کار کرد
ابزار ها بسیار خوب تیز  می شوند و پس از تیز شدن در هنگام براده برداری هم میشه گفت : تمام لبه ها به یک اندازه درگیر می‌شوند و ابزار هم زمان بالایی براده برداری میکنه و کند نمیشه. که این موضوع نشان میده که ابزار خوب تیز شدند
از دو مدل سنگهای ساینده هم استفاده کردم و فرزهای الماس و کارباید  را هم تیز کرد و در هر دو نوع کارایی خوبی داشتند
موتور با کمترین صدا کار میکنه و هیچ لرزشی نداره
زوایای فرز خوب هستند , پس از کار علایم سوختن نوک فرز مشاهده نمیشه
2
0